Pro děti

Festival dobrovolnictví DORT nabídne program také dětem a rodičům s dětmi. Jak těm, co přijedou s rodiči, tak dětským oddílům, které zde budou mít své podzimní setkání.

Program

Mimo hlavního programu Dortu bude alternativně probíhat i program pro oddíly a děti. V sobotu ráno nás čeká dobrovolnický zážitek v podobě lehké dobrovolnické činnosti.  Odpoledne budou probíhat v parku tvořivé, hravé a sportovní dílničky a vše vyvrcholí kapelou Bombarďák – koncertem pro děti plným divokých písní a ztřeštěných tanečků.

Během celého Dortu se děti budou moct zapojit i do hlavního programu Dortu.

Dětský koutek a tvořivé aktivity

Koutek bude probíhat v areálu zahrady, hned vedle stanu BRĎO. Koutek bude otevřen v sobotu od 13:00 do 18:00.  V rámci dětského koutku bude zajištěno hlídání dětí od 2 do 6 let, různé hry a tvoření pro nejmenší. Připraveno bude příjemné místo na hraní, deky na které si děti budou moci sednout, hračky a podobně.

Informace pro rodiče s dětmi

Ubytování bude zajištěno pod střechou. Jídlo bude možné si objednat přes rezervační systém. Podrobnosti doplníme.

Informace pro BRĎO oddíly

Jídlo

Pro dětské oddíly budou během celého Dortu zajištěny snídaně, obědy a večeře. První jídlo bude páteční večeře. Je ale potřeba si jídlo nahlásit při přihlašování na Dort.

Ubytování

Ubytování bude pro děti a vedoucí zajištěno ve společných prostorách – tělocvičně. Děti budou spát na vlastních karimatkách ve spacáku. Případně můžete vzít stan a ubytovat se s dětmi ve stanovém městečku. Toalety a umývárny budou k dispozici v areálu festivalu.