Zázemí a jídlo

Prostory

Festival se bude odehrávat v historickém centru města Telč. 

Hlavní scéna, jarmark neziskovek a velká část workshopů se bude odehrávat přímo v zámeckém parku. 

Přednášky, debaty, kulaté stoly a další workshopy proběhnou v nádherných prostorách zámku, Univerzitního centra Telč na náměstí Zachariáše z Hradce a popř. Panského dvora. Divadla a další programy proběhnout také v Orlovně a klubu Prostor.

Stanové městečko bude v zámeckém parku, ubytování pod střechou v nedaleké základní škole, popř. na gymnáziu.

Ubytování

Pro účastníky zajišťujeme prostor pro stanové městečko v zámecké zahradě. K dispozici budou mobilní toalety a umývárny. Pro pro rodiny dětmi, nebo účastníky se zdravotními omezeními zajišťujeme také spaní na vlastních karimatkách ve vnitřních prostorách v dochozí vzdálenosti do 10 min. od centra festivalu. Pro dětské oddíly připravujeme ubytování ve společných prostorách. 

V Telči je pak celá řada dalších možností se ubytovat. Přehled najdete ZDE. Další možnosti najdete v okolí Telče, přehled ZDE.

Strava

V rámci Dortu zajistíme pro účastníky společné vegetariánské stravování z jídelny Gymnázia Telč za velmi dostupné ceny. Nejpozději do konce května zveřejníme nabídku jídel a možnost si jídlo objednat. 

Pro účastníky Dortu bude otevřena i tradiční festivalová čajovna a pekárna s nabídkou na místě pečených buchet, koláčů apod. Na festivalu budou také stánky s občerstvením.

Kromě společného stravování je v Telči mnoho možností, kde si dát chutné jídlo, zákusek, kávičku apod. 

Další podrobnosti k zázemí budeme přidávat.