Dobrovolníci

Chci pomoct na místě při festivalu

Chceš pomoct na festivalu DORT? To jsi tady správně! Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomůžou v průběhu festivalu s jeho fungováním. Nošení laviček, stavění stánků, vylepování šipek, pomoc na registraci a další činnosti, které zvládne každý. Odměnou ti pak může být například levnější vstupné na festival. A to se vyplatí!

Láká tě to? Napiš na festival.dobrovolnici@brontosaurus.cz, který má dobrovolníky na starosti.

Chci pomoct s přípravou před festivalem

Je ti oslava 50 let dobrovolnictví blízko k srdci? Jsi brontosaurus, nebo kdokoliv, kdo se chce zapojit do tvůrčí činnosti? Rádi uvítáme pomoct! Máme spoustu oblastí, kde potřebujeme pomoct. Například programy, hry, zázemí, materiál, účastníci… Je toho spousta.

Pokud tě zaujala tato forma pomoci, tak neváhej a napiš nám na: festival@brontosaurus.cz

Pomoc organizací

Dílničky, workshopy a další prezentace spolku na akci

Vymysli aktivitu, která charakterizuje tvůj spolek, přivez ji na DORT a zrealizuj ji pro ostatní. Může to být cokoliv od výroby barefoot, přes akrojógu až po kování hřebíku.

Ukážeš, co umíš? Tak napiš na: festival@brontosaurus.cz

Pomoc s propagací

Přijede tvůj spolek na DORT? Dej o tom vědět na svých sociálních sítích! Pověs leták v klubovně a pozvi své přátele. Pak společně oslavíme 50 let práce pro přírodu. Letáky a další drobnosti zde budeš moct brzy stáhnout.

Pokud se chceš zeptat na podrobnosti k tomu, jak DORT propagovat, tak napiš Kubovi: festival.propagace@brontosaurus.cz

Nenašel jsi, co hledáš?

Chceš pomoct jinak, nebo máš dotaz a nevíš komu napsat? Buď se podívej na celý tým v záložce O DORTu, nebo napiš na obecný mail festival@brontosaurus.cz.

Jsme rádi, že chceš pomoct a těšíme se na spolupráci! 🙂