Festival dobrovolnictví DORT je jedinečná akce nejen svým programem, ale i rozsahem. Zveme všechny organizace, které se starají o životní prostředí kolem nás, abychom společně oslavili 50 let péče o přírodu. Byl to rok 1974, kdy v tehdejším Československu vznikla tzv. Akce Brontosaurus, v jejímž rámci se konala různá setkání na podporu přírody. Tímto rokem slavíme nejen počátek dnešního Hnutí Brontosaurus, ale i práci všech organizací a lidí, kterým není svět kolem nás lhostejný. Hnutí Brontosaurus, jakožto nejdéle nepřetržitě fungující ekologická organizace Česku, je hlavním organizátorem Festivalu dobrovolnictví DORT společně s MUNI POMÁHÁ. Rádi se o tuto parádu podělíme i s vámi.

Kontakt

Pokud víš, co potřebuješ, tak se obrať konkrétně na agendu jednoho z organizátorů. Pokud nevíš, tak se neboj napsat na: festival@brontosaurus.cz

Tým

Dalimil „Cody“ Toman

Šéf festivalu

dalimil.toman@brontosaurus.cz

605 763 112

Milan Skála

Program

festival@brontosaurus.cz

773 054 941

Kuba Hájek

Propagace

festival.propagace@brontosaurus.cz

728 344 633

Podpořte nás!

Zaujal vás náš dobrovolnický festival, který je samotný organizován dobrovolníky? Souzníte s naší myšlenkou péče o přírodu? Chcete být toho všeho součástí a chcete nás podpořit? Napište nám na festival@brontosaurus.cz a rádi se domluvíme na formě sponzorství!