Chci péct Dort

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dobrovolníci

Dort je akce se spoustou účastníků, programů a možností. S tím souvisí i počet těch, kteří se podílejí na jeho přípravě a průběhu. Nejen před Dortem, ale i přímo ve Veltrusech na zámku bude potřeba zvládnout nemálo organizačních věcí a budeme rádi za každou pomocnou ruku – ať už to bude připravování zázemí a programů na místě, pomoc v kuchyni, infostánku nebo v tábořišti. Nemusíte tím samozřejmě strávit celou akci (abyste si ji mohli také náležitě užít), stačí pár hodin dopoledne či odpoledne – Vaší aktivitě se meze nekladou :-).

Na druhou stranu jako poděkování za pomoc s Dortem nabídneme dobrovolníkům také několik benefitů. Bližší informace poskytneme již brzy!

Víte už teď, že se chcete podílet na přípravě Dortu nebo pomáhat v jeho průběhu?

Pište na mail dort@brontosaurus.cz

P.S. Minule to byla opravdu jízda, na kterou nikdy nezapomeneme! 🙂

Zapojení základních článků

Stánky článků 

V sobotu od 14 do 17 hodin je na Dortu prostor pro společné aktivity – workshopy, hry, diskuze, přednášky a další, skrze které se vzájemně mezi účastníky a články můžeme inspirovat a obohatit se. Je to prostor ukázat ostatním svoji činnost, prezentovat se svými aktivitami nebo fotkami z činnosti, pozvánkami na akce, nečím co je pro váš článek charakteristické nebo co vás prostě baví a chtěli byste se o to podělit. 

Vyčleněný odpolední blok je rozdělený na dva 1,5 hodinové bloky a je možné si vybrat poloviční blok nebo mít aktivitu přes oba bloky. Celá akce bude probíhat v zámeckém parku, kde budou rozmístěné velké stany. Na místě můžete využít panely pro vlastní prezentaci o velikosti cca 60×100 cm. Rozmístění článků bude podle jednotlivých programů HB – Akce Příroda, Akce Památky, Brďo, Zahraničí, Vzdělávání. Případné dotazy prosím konzultujte se svými koordinátory, případně se obracejte na dort@brontosaurus.cz

Zapojení do programu 

Dort to není žádná sólo jednoho týmu ale výsledek společného snažení a nadšení, do kterého se může zapojit každý – individuálně jako dobrovolník nebo ve větší skupině či v článku do organizace některého z programů Dortu. Máte rádi noční hry a láká vás připravit jednu takovou i pro všechny návštěvníky Dortu? Nebo co velká společná nedělní hra, příjezdovka nebo hra na pozadí? Neváhejte a chopte se příležitosti! Ozvěte se nám na dort@brontosaurus.cz nebo přímo Lucce lucie.lomicova@gmail.com. Těšíme se na vaše nápady!

Natočte videopřání pro Brontosaura 

Zapojte se do brontosauřích oslav a natočte jako tábor, organizátorský tým nebo článek video s přáním nebo se vzkazem pro Brontosaura k jeho 45. narozeninám. Bude dobře, když video bude krátké a výstižné, jeho délka by neměla přesáhnout 1 minutu. Vaše přání můžete poslat na dort@brontosaurus.cz a můžete se těšit, že ho uvidíte na dortové události, tady ve Videogalerii, hlavně pak na samotném Dortu při úvodním defilé článků.

Aktuality