Základní článek Hnutí Brontosaurus Slunovrat
VALNÁ HROMADA ZČ HB SLUNOVRAT
11.-13.3.2011

Bude mraveniště wink, bude jezírkosmiley, bude hromada názorůyes, úsměvůcheeky, vásenlightened i náscool!

 

Pozvánka v PDF ke stažení

Valná Hromada ZČ HB Slunovrat, aneb jaký byl rok 2010?

 

Co to je Valná Hromada?

Valná Hromada je vrcholný orgán Slunovratu, který je hierarchicky nadřazen statutárním zástupcům a radě.

Na Valné Hromadě rekapitulujeme uplynulý rok, představujeme (nové) myšlenky, které vznikly na radách, nebo se kterými přijdete, schvalujeme zprávu o našem hospodaření a v neposlední řadě volíme novou Radu!

A co nás čeká v zákulisí?

Spoustu zajímavých taškařic a her, lidí, povídání a nových inspirací, slavnostní korunovace nového předsedy článku, soutěž vašich!;) domácích chlebů a jiné, již zmiňované legendární mraveniště, či výlety po tamním okolí! Možná též dojde na aktivní odpočinek formou drobné výpomoci se dřevem či v místním sadu.

Kde bude probíhat a co je to Jezírko?

Naše Valná Hromada proběhne v Lesní škole Jezírko, které je školským zařízením pro environmentální vzdělávání organizace Lipka. K Jezírku se dostanete autobusem MHD č. 43: na konečné stanici tramvaje číslo 6 „Královo Pole, nádraží“ přestupte na autobus MHD číslo 43 směr Soběšice, Útěchov a vystupte na zastávce „U jezírka“ (zastávka je celodenně na znamení). Druhou možností je použít autobus MHD 57: na konečné stanici tramvaje číslo 5 a 7 „Štefánikova čtvrť“ nebo na zastávce tramvají 9,11 „Halasovo náměstí“ přestupte na autobus MHD číslo 57 směrem na Soběšice. Na konečné zastávce Soběšice-Klarisky přestupte na bus č. 43 a vystupte na zastávce „U jezírka“. Po vystoupení z autobusu uvidíte malé parkoviště a za ním oplocený areál se zděnou budovou LŠ Jezírko.

Pro mimobrněnské: budeš potřebovat jízdenku na 2 zóny na 60 minut (22 Kč, u řidiče 30 Kč).

Co si mám vzít s sebou?

Přespávat budeme na vlastních karimatkách ve spacácích. Dále si vezmi věci na venek, pracovní rukavice, přezůvky, misku, lžíci a hrnek na místně připravované pochutiny, buchtu (případně alternativu), fotky, videa, vzpomínky, myšlenky či zážitek, který ti přinesl rok 2010 a o který by ses chtěl podělit, hudební nástroje a nezapomeň, pokud se chceš zúčastnit naší vypečené soutěže, na tvůj voňavý chléb!

Rovněž si vezmi 100Kč jako poplatek za nocleh a příspěvek na stravu (náklady na VH částečně dotuje Slunovrat.), peníze na nový poplatek za členství na další rok (150Kč).

Komu a jak mám dát vědět?

Abychom věděli, kolik nás přijede, dej nám vědět buď e-mailem (predseda@slunovrat.info) nebo smskou (776 188 289) . Dej nám, prosím, určitě vědět, jestli se budeš nebo nebudeš moci účastnit. Ne, Valná Hromada není povinná, ale je přece dobré vidět i do věcí, které jsou pod povrchem…

Pokud se chceš i ty stát součástí realizačního týmu VH, dej nám také vědět– možností je více, například pomoc v kuchyni, pomoc při přípravě místnosti, také v případě, že budeš chtít ostatním něco říct nebo promítnout – ozvi se a my tě začleníme do programu rokování/volné zábavy, a velice rádi!

Dále vědět můžete dát komukoli, Valná Hromada není tajná, čím více nás bude, tím lépe.

Protože … (čti podtržený text J)!

Moc se na Tebe těšíme!

                                                                                              Rada ZČ HB Slunovrat

 

 

 

P.S. rámci našej Valnej hromady (11.-13.3.2011) sa uskutoční súťaž domácich chlebíkov - títo "účastníci" z múky možu byť povodom z domácej pekárne, pece, trúby či pečený na lávových kameňoch apod. Nelámte si hlavu s ich vzhľadom, hodnotiť sa bude CHUŤ! Už teraz sa tešíme!

NázevVALNÁ HROMADA ZČ HB SLUNOVRAT
Termín11.-13.3.2011
KdeBrno
Kontaktrada@slunovrat.info
Činnostmožná pomocné práce v okolí
Co s sebou
OrganizátořiRada Slunovratu