Infomail pro přihlášené účastníky

dort

Milý účastníku Dortu pro Brontosaura,

Dort vypukne přesně za týden, posíláme ti proto podrobnější informace, které budeš potřebovat.

 PŘÍJEZD

Tvůj první záchytný bod po příjezdu do Telče je infostánek - zde dostaneš informační balíček a náramek, který tě opravňuje ke vstupu do prostor Dortu, k ubytování a do jídelny. Infostánek se nachází v zámeckém parku nedaleko vstupu z náměstí Jana Kypty. Na webové mapě ho najdeš jako červený puntík „Hlavní vchod“.

V pátek 19. 9. bude infostánek s registrací v provozu od 13.00 do 23.00. Naplánuj prosím svůj příjezd na tuto dobu, zvolit můžeš autobus, vlak nebo spolujízdu, kterou je možné domluvit na Facebooku nebo JízdomatuPokud přijedeš autobusem či vlakem, čeká na tebe už od 13.00 na nádraží městská hra „I Brontosaurus může být superhrdinou“, proto se kolem sebe bedlivě rozhlédni. Pokud přijedeš autem, můžeš se do hry připojit u infostánku. Večeře se podává v 17.30-18.30, před ní ti nabízíme v 17.00 seznamovací „speed dating“. Pokud přijedeš až v sobotu, opět nejdříve směřuj na infostánek, který bude otevřen mezi 8.00-23.00. 

 ODJEZD

Program Dortu končí v neděli kolem 13.30. Budeme rádi, pokud svůj odjezd přizpůsobíš tomuto času a zvláště oceníme pomoc s úklidem areálu. V neděli je velmi pravděpodobné, že budou linkové autobusy z Telče obsazené, proto jsme zajistili dva speciální dortové autobusy na trase Telč-Jihlava. Ty pojedou od autobusového nádraží v Telči ve 14.30 a 15.50 na vlakové a autobusové nádraží v Jihlavě. Jsou přizpůsobeny časům odjezdů vlaků z Jihlavy. Pokud plánuješ jet z Telče či z Jihlavy linkovým autobusem, doporučujeme koupit si místenku.

 CO S SEBOU

Kromě svých osobních potřeb, teplého oblečení, spacáku a karimatky přibal misku na jídlo, lžíci a hrnek - některé jídlo budeme vydávat do vlastních nádob, stejně jako čaj. Na sobotní dobrovolnickou práci budeš potřebovat pevnější boty, dlouhé kalhoty a případně pracovní rukavice. Přestože stanové městečko bude hlídáno Brontopolicií a k dispozici bude mini-úschovna, prosíme, neber s sebou žádné zvláště cenné věci.

Na páteční ceremoniál přibal do batohu dobrotu za tvůj základní článek na společný raut. Každý článek bude mít k dispozici místo na stolech, kde bude moci svými specialitami (buchta, domácí chleba, typická pomazánka…) pohostit ostatní. Za svůj článek také můžeš přibalit prezentační materiály (fotky, letáčky, kroniky…). Každý článek bude mít na svoji prezentaci k dispozici 1-2 potažené polystyreny rozměru 50×100 cm v krytých stanech v areálu.

 PLATBY

Od některých účastníků nám ještě nedorazila platba. Pokud jsi ještě nezaplatil vstupné či jídlo, prosím učiň tak do 16. 9. na účet 2100070590/2010. Raději opravdu včas, ať nám platba do Dortu dorazí. Na místě bude platba vstupného o 100 Kč vyšší.

 Těšíme se na tebe a na naši společnou oslavu!

za tým Dortu zdraví Verča Frélichová