Dobrovolníci

dobrovolnikDort je akce se spoustou účastníků, programů a možností. S tím souvisí i počet těch, kteří se podílejí na jeho přípravě a průběhu. Nejen před Dortem, ale i přímo v Telči bude potřeba zvládnout nemálo organizačních věcí a budeme rádi za každou pomocnou ruku – ať už to bude připravování zázemí a programů na místě, pomoc v kuchyni, infostánku nebo v tábořišti. Nemusíte tím samozřejmě strávit celou akci, abyste si ji mohli také náležitě užít, stačí pár hodin dopoledne či odpolede (Vaší aktivitě se meze nekladou :-)

Na druhou stranu jako poděkování za pomoc s Dortem nabízíme dobrovolníkům také několik benefitů. Každý, kdo nám bude na akci pomáhat déle než šest hodin, dostane dortové tričko. A kdo bude pomáhat déle než deset hodin, dostane nejen triko, ale bude mít i volný vstup. Pro dobrovolníky, kteří přijedou už před akcí pak zajistíme do začátku akce jídlo a ubytování – od pátečního večera si mohou akci užívat jako účastníci.

Momentálně se zdá, že dobrovolníků nad 10 hodin už máme dost – další pomocníky s volným vstupem už nebereme. Nesmutněte ale, pořád je možnost jet na Dort jako účastník a pomoci jednorázově s nějakou jednoduchou věcí, na kterou nám ještě na místě budou chybět ruce. Chcete se podílet na přípravě Dortu nebo pomáhat v jeho průběhu? Chcete se zeptat na bližší podrobnosti? Pište na mail dort@brontosaurus.cz

P.S. Minule to byla opravdu jízda, na kterou nikdy nezapomeneme.