Stručně z Mohelnice

očima moderátora

 

Méďa plyš mě poprosil, abych napsal cosi o dortu.

            Ono je třičtvrtě na dvě v noci a už se mi chce celkem dost psát - spát, proto /nehodící se škrtněte/, ale dovolte alespoň tolik:

             Jako publikum jste byli výborní, myslím, že to cítili i muzikanti.

            Pořadatelé zvládli celou akci velice slušně, jestli to nevíte, tak dokonce se Štěpově sekci "ochranka" podařilo zadržet dva podezřelé z těch krádeží a předat je policii ČR.

            Počasí na nás také nebylo tak zlé, jak až mohlo být.

            No - a jestli se vám tam líbilo, anebo jste tam nebyli a teď litujete, pošlete své zástupce na valnou hromadu, která bude asi na podzim. Chtěl bych tam navrhnout, aby se setkání brontosaurů konalo každý rok. co ty/vy na to ?

Ahoj Černej        

Ahoj brontíci!

 

 Zdravím Vás z Brna. Speciální pozdrav pak posílám kuchařům- cukrářům, kuchtíkům i pomocným kuchyňským silám, prostě všem, kteří pro mne (a samozřejmě i pro další mlsouty) upekli fantastický DORT.

            Lidičky, to vám byla paráda! Na spodním patře rostla tráva Mohelnického kempu ozdobená stany a celtami, na druhém se velebily různé postavičky. Některé zrovna pracovaly, jiné sledovaly divadlo nebo poslouchaly koncert folkových skupin, většina však juchala, hrála si a tancovala. A úplně nahoře trůnil mezi kopečky šlehačky oslavenec- BRONTOSAURUS. I těsto bylo plné laskomin. A každý si mohl pro sebe vyďobávat kousky na které měl právě chuŤ. Celé cukrářské dílo se pak servírovalo zčásti pod hvězdnou oblohou, zčásti pod nebem plným létajících balónů vlastní výroby.

 Takže, kdo jste ochutnali, víte své, kdo jste neochutnali, litujte a příště určitě přijeďte a hlavně vy, kdo jste DORT upekli.

Díky !! Byl mňam !

 

Lišejník - ZČ HB Orchis Brno

 

PS: Akorát by příště mohl být strava vhodná pro nemasožravce nebo alespoň pro lidi s průměreně vyvinutými chuťovými buňkami.

 

 

Jedno z mnoha přání k dvacetinám Hnutí Brontosaurus.

 

Milý oslávenec.

 

            Dovol aby sme aj my mohli popriať k Tvojím narozeninám. Sám vieš, že roky plynů a už mie teenager, ale našťastie neplynů tak rýchlo, že by si bol pravý a veľký brontosaurus.

            Uchovaj si svoju tzv. " schizofréniu " - vážnosť, múdrosť, dospělosť v ideách, ktorým veríš a ktorými žiješ a detskú hravosť a spontánnosť v spósobe a forme svojho bytia.

            Mladí ľudia najprv potrebujú niekam patriť, neskôr chce každý čosi viac, ako je len prijímať od života hotové, chce čosi, čo je naozaj dôležité. A to nadcháza prave u Teba, v Tvojích cieloch a myšlienkach. No a keď už máme aspoň trochu jasno v tom. čo je dôležité a správne, je celkom prirodzené, že to s Tebou nachádzame.

            Verím, že sa dožiješ toho ozajstného " brontosaurieho " veku. Aby sme mohli povedať - " BRONTOSAURUS TO PREŽIL ! ".

Všetko naj ... prajú

 

 všetci zo Zeleného Jablka Košice - SR